Yokohama GEOLANDAR CV4S G061
255/65 R18
111H
C
B
71 dB
Najniža cijena
€ 167,06
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 167,06
Povijesno najniža cijena: € 167,06
Sve ponude (5)
€ 167,06
€ 171,58
€ 173,06
€ 180,79
€ 190,31
Slični proizvodi
B
D
73 dB
Najniža cijena
€ 204,25
Pogledaj ponude (1)
E
E
72 dB
Najniža cijena
€ 229,00
Pogledaj ponude (1)
C
C
73 dB
Najniža cijena
€ 201,00
Pogledaj ponude (10)
D
D
73 dB
Najniža cijena
€ 137,13
Pogledaj ponude (8)
Specifikacija
| Sezona: | Cjelogodišnje |
|---|---|
| Širina: | 255 mm |
| Visina (profil): | 65 % (166 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 18" |
| Indeks nosivosti: | 111 (do 1090 kg) |
| Kategorija brzine: | H (do 210 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 71 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.