Yokohama IceGUARD iG53
225/45 R18
95H
-
-
-
Najniža cijena
€ 199,57
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 199,57
Povijesno najniža cijena: € 199,57
Sve ponude (2)
€ 199,57
€ 199,57
Slični proizvodi
D
B
71 dB
Najniža cijena
€ 94,92
Pogledaj ponude (7)
-
-
-
Najniža cijena
€ 222,07
Pogledaj ponude (2)
C
B
69 dB
Najniža cijena
€ 158,51
Pogledaj ponude (2)
D
C
72 dB
Najniža cijena
€ 66,83
Pogledaj ponude (4)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 225 mm |
| Visina (profil): | 45 % (101 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 18" |
| Indeks nosivosti: | 95 (do 690 kg) |
| Kategorija brzine: | H (do 210 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.